IOW Logo NatWest Island Games XIV - Isle of Wight 2011

Table Tennis

 - Team Event

sponsor
Heat: Semi Finals
semi1
Gotland 4 V 1 Jersey
View Full Match Details
Match Complete
semi2
Guernsey 4 V 0 Menorca
View Full Match Details
Match Complete
27/06/2011 18:29:27 Confirmed 01/07/2011 15:36:36
Schedule for Team Event:
DateTimeHeatVenueInfo
Sun 26 Jun Medal Matches Brading Town Football Club  
Sun 26 Jun 11:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Gotland vs Åland
Sun 26 Jun 11:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Greenland vs Menorca
Sun 26 Jun 11:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Jersey vs Isle of Man
Sun 26 Jun 11:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Guernsey vs Rhodes
Sun 26 Jun 11:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Isle of Wight vs Shetland Islands
Sun 26 Jun 14:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Faroe Islands vs Åland
Sun 26 Jun 14:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Gotland vs Menorca
Sun 26 Jun 14:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Guernsey vs Shetland Islands
Sun 26 Jun 14:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Isle of Wight vs Isle of Man
Sun 26 Jun 14:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Jersey vs Rhodes
Sun 26 Jun 17:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Gotland vs Faroe Islands
Sun 26 Jun 17:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Greenland vs Åland
Sun 26 Jun 17:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Jersey vs Isle of Wight
Sun 26 Jun 17:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Guernsey vs Isle of Man
Sun 26 Jun 17:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Rhodes vs Shetland Islands
Mon 27 Jun 09:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Gotland vs Greenland
Mon 27 Jun 09:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Isle of Man vs Shetland Islands
Mon 27 Jun 09:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Isle of Wight vs Rhodes
Mon 27 Jun 09:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Jersey vs Guernsey
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Åland vs Menorca
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Greenland vs Faroe Islands
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Isle of Man vs Rhodes
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Jersey vs Shetland Islands
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Guernsey vs Isle of Wight
Mon 27 Jun 13:00 Group Stage Ryde School, Queen Road, Ryde Faroe Islands vs Menorca
Mon 27 Jun 16:30 Playoffs - Places 5-8 Ryde School, Queen Road, Ryde 3rd Group A v 4th Group B - Faroe Islands vs Isle of Man
Mon 27 Jun 16:30 Playoffs - Places 5-8 Ryde School, Queen Road, Ryde 3rd Group B v 4th Group A - Isle of Wight vs Åland
Mon 27 Jun 16:30 Playoffs Places 9-11 Ryde School, Queen Road, Ryde 5th Group A v 6th Group B - Greenland vs Shetland Islands
Tue 28 Jun 09:30 Playoffs Places 9-11 Ryde School, Queen Road, Ryde 9th / 10th playoff - Greenland vs Rhodes
Tue 28 Jun 09:30 Playoffs - Places 5-8 Ryde School, Queen Road, Ryde 5th-6th place - Faroe Islands vs Isle of Wight
Tue 28 Jun 09:30 Playoffs - Places 5-8 Ryde School, Queen Road, Ryde 7th-8th place - Åland vs Isle of Man
Tue 28 Jun 09:30 - 12:00 Semi Finals Ryde School, Queen Road, Ryde  
Tue 28 Jun 09:30 - 12:00 Playoffs - Places 5-8 Ryde School, Queen Road, Ryde